RSS


Biuro:. 33-49-80-801
FAX:.   33-822-33-36
Komórka 600-114-350
biuro@wadi.pl  Info@wadi.pl
EUROPAGadu-GaduGG: Europa SkypeSkype: Europa 
WIZY BILETY
Gadu-GaduGG: KrymSkypeSkype: Bilety
AZJA i BILETY
Gadu-GaduGG: AzjaSkypeSkype: Azja  
10:00~18:00 Poniedziałek~Piątek lub OnLine

Facebook BiuroWADiWADIInstagram BiuroWADiWADI
Jesteś: 864.082 potencjalnym klientem
Mamy 11.017 Klientów Biura Podróży WADi

Kraj / Region
Transport
Wyjazd od
 
Wybierz datę
Powrót przed
 
Wybierz datę
Wylot / wyjazd z
Cena od
 
Cena do
-
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Szukane słowo np. wspinaczka
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Międzynarodowa Wystawa Światowa EXPO 2020 Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Expo 2020 Dubaj.
"Połączone umysły, tworzenie przyszłości"


Dubai 2020Expo 2020, zostało zatwierdzone i zarejstrowane oraz usankcjonowane przez Biuro Międzynarodowej Wystawy (BIE) w Paryżu w dniu 27 listopada 2013 roku. Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wygrał prawo do posiadania organizacji Expo 2020.

Jako zarejestrowana ekspozycja może być maksymalnie przez sześć miesięcy długości do szerokigo uniwersalnego tematu, który ma zastosowanie do całej ludzkości. Expo 2020 nawiązyje swoim tematem do wcześniejszych tematów uniwersalnych wystawy: m.in. "Człowiek i jego świat" Expo 1967 w Montrealu, i "odkrycie" Sewilla Expo 1992.

Po jednym mieście złożyły ofertę do BIE (Biura Wystaw Światowych) miasta:
- Izmir, Turcja.
- Jekaterynburg, Rosja.
- San Paulo, Brazylia.
- Dubaj, Zjednoczone Elmiraty Arabskie.

Dubai 2020Oferty składane były od 2011, do najpóźniej 2014. Z początkiem 2011 roku ofertę do BIE, 
Dubai dokonał wpisu w ostatniej chwili. BIE głosowało na temat zwycięskiego miasta gospodarza w dniu 27 listopada 2013 roku.
Poczatkowo startowało do organizacji Expo 5 miast. Dopuszczonych jdnak zostało 4 w tym i Dubaj.

Expo 2020 Dubaj, będzie reprezentowane na bliskim wschodzie po raz pierwszy jako gospodarz imprezy tej rangi i skali.

Expo 2020 Dunaj, jako temat oficjalny ma: "Podłączone umysły, tworzenie przyszłości".

"W dzisiejszym bardzo połączonym świecie, odnowiona wizja postępu i rozwoju na podstawie wspólnego celu i zaangażowanie jest kluczem. Chociaż pojedynczy ludzki umysł, z każdego kraju lub specyficzna społeczność jest zarówno unikalna i niezwykła, to pracując wspólnie, idziemy naprawdę naprzód." Władca Dubaju Szejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum powiedział te zdania w uzasadnieniu wyboru oferty.

Expo świata w Dubaju w 2020 roku będzie pierwszą, która odbędzie się w rejonie: Azja: Bliski Wschód i Afryka: Północna i Południowa.
W dniu 27 listopada 2013 r, kiedy Dubaj wygrał prawa do organizacji EXPO 2020, wystrzelono fajerwerki w najwyższym budynku świata: Burdż Kalifa. Święto Narodowe zostało ogłoszone następnego dnia dla wszystkich instytucji edukacyjnych w całym kraju. Władca obiecał Dubajowi będzie "reklame w świat", w 2020 roku. Przygotowania do targów szacuje się ze stworzą nawet do: 277.000 nowych miejsc pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i zastrzyku prawie 40.000.000.000 (40 mld) dolarów w gospodarkę oraz wzrost odwiedzających o co najmniej 25 milionów do 100 mln osób.

Najwyższa na świecie wieża handlowa powstanie w Dubaju, w Jumeirah Lake Towers, otrzymała nazwę "Burj 2020" na cześć światowej wsytawy Expo 2020.

Istnieją doniesienia, których analizy zwiastują spowolnienie gospodarcze i przewidują to przez Expo 2020 które, odbędzie się w Dubaju.
Doprowadzi to do krachu na rynku nieruchomości, które będa miały daleko idące konsekwencje.
Dodatkowo, istnieje strona na Facebooku, która ma na celu zwrócenie uwagi na panujące braki standardowych warunków praw człowieka, jak również ogólne nastawienie wobec zagranicznych pracowników w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i samym Dubaju.
powrót

#Biuro Podróży WADi, Witamy na stronie wadi.pl! Zapraszamy do rezerwacji i zakupu bietów, wiz i ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdziesz Bilety Kolejowe, Bilet Lotniczy, Bilety Kolej Transsyberyjska. Oferujemy bilety na Kolej Transsyberyjską cena, Bilety na Krym, Bilety do Chin, Wizy do Rosji, Zaproszenia, Ubezpieczenia Turystyczne, Wyjazdy i Wycieczki do Rosji, Białe Noce, Petersburg, Moskwa, Syberia, Bajkał, Białoruś, Grodno, Mińsk, Ukraina, Krym, Lwow, Kijow, Jałta, Odessa, Mołdawia, Kiszyniow, Chiny, Pekin, Wielki Mur, Kirgistan, gory, morze, Kazachstan, Uzbekistan, Samarkanda, Tadżykistan, Wspinaczka, Turkemnistan, wycieckzi Rosja, wycieczki Bajkał, Wycieczki krym, Wycieczki Chiny, Kraje nie odkryte, Zapraszamy www.Wadi.com.pl,

    E-mail    
    Start    
    Adres    
    Konto bankowe    
    Allegro    
    Regulamin    
    Oficjalny Agent WADi    
    Biuro    
    Dojazd    
    Dla Biznesu    
    Dla Agenta    
    Dla Klienta    
    Dla Szkoły Uczelni    
    Dla Praktykanta    
    Dla Turoperatora    
    Franczyza WADi    
    Oferta WADi    
    Ogłoszenia    
    Opinie o WADi    
    Partnerzy    
    Praca i kariera    
    Nie Bankrutuję!    
    iDelegacja.wadi.pl    
    ingi.wadi.pl    
    Grupa Wadi    
    DHL.wadi.pl    
    BOXWADi.com    
    iBanditi.wadi.pl    
    Pilot-wycieczek.wadi.pl    
    Ubezpieczenia.wadi.pl    
    HoteloPak.com    
    Transsyberyjska.eu    
    WizoPak.wadi.pl    
    Kasuj WADi    
    Mapa www    
Korzystanie z serwisu wadi.pl oraz wadi.com.pl jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu WADI 
Opublikowane na stronach wadi.pl oraz wadi.com.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Biuro Podróży WADi "Na Wschód" to: Wycieczki Kolej Transsyberyjska, Wycieczki Rosja, Wycieczki Białoruś, Wycieczki Ukraina, Wycieczki Chiny, Wycieczki Mongolia, Wycieczki Gruzja, Wycieczki Armenia, Wycieczki Azerbejdżan, Wycieczki Uzbekistan, Wycieczki Kazachstan, Wycieczki Kirgizja, Wycieczki Mołdawia, Wycieczki Tadżykistan, Wycieczki Turkmenistan, Wycieczki Litwa, Wycieczki Łotwa, Wycieczki Estonia, Wycieczki Bajkał, Wycieczki Syberia, Wycieczki Moskwa, Wycieczki Sankt-Petersburg, Wycieczki Smoleńsk, Wycieczki Władywostok, Wycieczki Samarkanda, Wycieczki Taszkient, Wycieczki Wilno, Wycieczki Grodno, Wycieczki Lwów, Wycieczki Kijów, Wycieczki Baku, Wycieczki Murmańsk, Wycieczki Soczi, Wczasy Białoruś, Wczasy Gruzja, Wczasy Jałta, Wczasy Krym, Wczasy Soczi, Wczasy Eupatoria,
KSI - Portale turystyczne

Super Wycieczki - Kolej Transsyberyjska: Bilety, Wizy, Wycieczki!

Wycieczki do Rosji, wycieczki do Mongolii, wycieczki na Białoruś, wycieczki Koleją Transsyberyjską.

Wizy Rosja, wizy Mongolia, wizy Chiny, wizy Azerbejdżan, wizy Indie, ubezpieczenia Rosja, ubezpieczenia Białoruś, ubezpieczenia świat.statystyka © Copyright by WADi 2007 ~ 2020. All rights reserved.